Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek hogy kitörlődjön a...

Mit tegyek hogy kitörlődjön a régi op rendszerem? Valaki pls.

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépem, xp sp3 helyere raktam win 7 home premium 64 bit-et... És amikor felnyitom a gépem kiírja, hogy válassza ki az op rendszert, és irja hogy korábbi windows, és írja h windows 7... + a total commander-be van egy olyan mappa ahol van egy windows.old mappa... Innent amit lehet kitöröltem, de nem mindent enged....
2012. ápr. 13. 19:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
kicsit hülyén fogalmaztam meg, remélem érthető... azért irtam el, mert siettem, sorry...
2012. ápr. 13. 19:08
 2/16 anonim ***** válasza:

Telepítés előtt formázni kellett volna...


[link]

2012. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld ki ezt : [link]


vagy ezt : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, először megpróbáltam fehersrac valaszaval megcsinalni, a microsoft segitsegevel, ez sikerult is... De még megmaradt egy fajl, ami nem foglal helyet, de nem lehet kitorolni (AF7D0A7).. Ez maradhat?
2012. ápr. 14. 10:48
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha helyet sem foglal és választanod sem kell akkor hagyd. Az ilyen felkerülhet oprendszer frissítése közben is. Ha nagyon zavar csökkentett módban vagy CD-ről bootolva kitörölheted...
2012. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
megint kell valasztani, de mondom, semmi nincs, csak az a kis fajl... :-S
2012. ápr. 14. 13:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Start menü keresőmezőjébe beírod, hogy "msconfig", nyomsz egy enter-t. Bejön egy ablak annak a második fülén (rendszerindítás) töröld ki azt a sort, amelyik nem kell. Gondolom az az XP-s sor lesz. Ha kitörlöd elvileg nen kell választani...
2012. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és a rendszerindítás fülnél csak a windows 7-et írja, de ujraindítottam, és még mindig ki kell valasztani. Nem tudom mi lehet :/
2012. ápr. 14. 20:05
 9/16 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Esetleg keress a rendszerpartíción egy boot.ini fájlt (rejtett) és ott szerepel több windows-os sor és itt töröld ki a nem kellőt.
2012. ápr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!