Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy amikor fel akarom rakni az xp-t és amikor már másolja a fájlokat akkor 1 csomó fájlt nem tud másolni. Csomó dll-t meg sokmindent. :| megoldás? :|

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 20:24
 1/10 djhell ***** válasza:

telepítőlemezen nincsenek karcolások?

lehet hogy a lemez volt rossz minőségű és nem olvashatóak az adatok (ezzel én is szívtam meg)

szerintem próbáld meg újraírni a lemezt egy másik, jó minőségűre

2012. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, egy kiegészítéssel: nekem volt már olyan, hogy a CD-meghajtó vacakolt. Tehát először telepítőlemez és/vagy meghajtó csere. Ha akkor sem, lehet tovább gondolkozni.
2012. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem régebben volt ilyen problémám: egy hét görcsölés után kiderült, hogy az egyik RAM volt hibás.

Javaslat: futtass le egy bootolható memóriatesztelőt.

2012. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 db karc nincs a cd-n.:) a win7-et felengedi de az xp-t nem :| mindig ezzel a cd-vel raktam fel anno.
2012. ápr. 13. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehet sérült a lemez fizikailag, hogy nem látsz rajta karcolásokat. Próbáld felmásolni az egész lemezt a vinyóra, ha megy hiba nélkül, akkor nem a CD a ludas. Ha ott is hibát dob ki, akkor keress egy másik lemezt...
2012. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 djhell ***** válasza:
azmás... nemrég (egész pontosan decemberben) volt dolgom 1 laptoppal (akkor vásároltam valakinek kérésre, nem volt csúcskategóriás, dualcore stb..) a lényeg az hogy XP kellett volna rá mivel gazdája azzal tanulta meg a számítógép használatot és Bios miatt nem engedte feltelepíteni XP-t (sem SP1, 2 sőt 3 verziókat sem!!) (cdről való bootolás után hibaüzenet és újraindulás - tesztelve több, más géppel működő CD-vel) és Win7 HomePremium 32bit simán felment, szóval neked is lehet hasonló problémád :)
2012. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"mindig ezzel a cd-vel raktam fel anno."


ezek szerint soxor felrakta már, tehát nem az a gond, amit az utolsó mond...

2012. ápr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ma megpróbáltam 1 másik cd-vel is de ugyan az.kezd már idegelni..:|
2012. ápr. 14. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Eddig a régi lemezzel fel tudtad rakni, most meg semilyennel nem megy. Akkor lehet hogy mégis DjHell-nél van a pont :)
2012. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van elég helyed?
2012. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!