Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battery Doctor! Ki mit gondol...

Battery Doctor! Ki mit gondol erről a szoftverről? Valóban karbantartja az akkumulátort?

Figyelt kérdés
iPad-ra töltöttem le a szoftvert és nem tudom eldönteni hogy hasznos-e ha ezzel töltöm vagy sem... Főként személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi aki használta már ezt a programot!

2012. ápr. 13. 22:15
 1/5 Stefanucz David válasza:
Szia.En mar hasznaltam es hasznalom most is,maga az aksit nem fejleszti,ez csak eggy alkalmazas de nagyon hasznos mert megmondja nekem hogy mire mennyi idot maradtt.
2012. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2012. ápr. 20. 22:27
 3/5 anonim válasza:
Szia. Én Androidon használom a programot. Nagyon sokmindent jegyez. De a fő előnye, hogy bezárja az összes feleslegesen futó programot. Ezzel segitve azt, hogy késöbb merüljön le a telefonod. Ugyanis az okostelefonok úgy működnek, hogy ha minél több program fut rajta egyszerre annál jobban meríti az akkumulátort... Nekem nagyon is bevált. Eddig naponta vagy 2 X meritette le a sok program a telefont. Most viszont kibir 2 napot is. Ráadásul nem csak a feleslegesen megnyitott programokat zárja be, hanem kijelzi azt, hogy körülbelül mikor fog lemerülni a telefonod. Ez egy becslés. Ha megállás nélkül nyomkodod a telefonod. Természetes, hogy még ezzel a programmal is hamarabb fog lemerülni...
2014. jún. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kb. egy hónapja egyetlen alkalmazást sem zártam be a telómon (i5), mert olvastam egy elég hiteles oldalon, hogy olyankor nem futnak az alkalmazások, hanem csak 'háttérbe' rakja őket és kevesebb energiabefektetéssel tudja így előhozni őket, mint ha újból meg kellene nyitni. 65 alkalmazás van háttérben és lassulást egyáltalán nem érzek, gyorsabb merülést úgy szintén nem.

De a fene se tudja, lehet neked van igazad...


A Doctorról annyit, hogy én használtam, de hagytam a francba, mert én úgy vettem észre, hogy gyorsabban merítette, mint egyébként.

2014. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
en is androidon hasznalom igazabol szerintem semmit nem er csak azert hasznos mert sok infot leir neked
2014. dec. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!