Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom elmenteni a videómat...

Nem tudom elmenteni a videómat Windows Movie Makerben. Nincs hibaüzenet. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Kész a videó, rákattintok, hogy "mentés a számítógépre", és tökéletesen el is indul a mentés. A bökkenő csak annyi, hogy több százezer percet ír hátralévő időnek, és maximum 8%-ig menti el a videót, utána megáll, a hátralévő idő pedig 900.000 perc körül csak ide-oda ugrál.


Előre leszögezném, hogy nem brutális nagyságú a videó, 6 perc 41 másodperc.

1920×1080p-ben 418,48 MB lenne a videó, és igen, van elég helyem is elmenteni (még több mint 50 GB szabad hely).

1280×720p-ben 317,98 MB lenne.


De még ha le is teszek arról, hogy HD videó legyen, hanem az ajánlott módon mentem (480p), akkor is ugyanez történik, több százezer perc a hátralévő idő, és nem halad semennyit sem. Már letöröltem, és letöltöttem újra, az sem segít.



Mit tehetnék?



2012. ápr. 14. 09:02
 1/2 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy .avi videó fájlokat tartalmaz a videó, amik fraps-szel lettek felvéve, a videó alatti zene .mp3 formátumú.

Egyik fájlnak sem lett módosítva az elérési helye, semmi, hiszen nincs hibaüzenet, csak ez a végtelen várakoztatási idő...

2012. ápr. 14. 09:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy XP-d van, mert a sima Windows Movie Maker-t irtad. Ennek ugye alapban rajta kell lennie az XP-n.Letörölted és ujra letöltötted.

Lehet, hogy torrentes XP-d van, ha tehát nem jogtiszta, akkor nincs szinkronban a Windows Movie Makerral.

[link]

2012. ápr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!