Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet növelni az FPS-t?

Hogyan lehet növelni az FPS-t?

Figyelt kérdés
Hello én online játékokon játszok (darkorbit,tankionline) aminél az Fps nagyon kevés néha 13 vagy 24 között van attól függ hogy menyire van terhelve a játék néha elmegy.Tudnátok nekem egy jó prgit ajánlani ami az fps-emet felvine mondjuk 60-ra?már kiprobáltam a gameboster 3-mat de nem vettem észre változást meg az advanced systemcaret is de annál se vedtem észre változást észre nagy változást max 4 megnöt és az nem volt sok.
2012. ápr. 14. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél új gépet
2012. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha a gépedet felturbózod, nincs tele szeméttel/vírusokkal, a háttérben futó felesleges programokat kinyomod, akkor is érhetsz el fps növekedést.
2012. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alacsony graf
2012. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.válaz:nem akkarok uj gépet venni hisz ezért kérdeztem

2.válasz:igen tudom azt de a gépemete osztom és ugy elég tele van haszontalan cuccokkal nekem

3.válasz alacsonyabb grafikával nem olyan jó a játék de legalább több az fps-de az se elég még már brobálkoztam azzal de akkor se volt 60fps

2012. ápr. 14. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:

:))

hihihi :P

2012. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget de egyedül is megoldotam ha valakinek érdekes a Smart RAM programmal megoldottam
2012. ápr. 15. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt próbáld ki ...sokkal jobb http://www.youtube.com/watch?v=N2xU3vhmVWs
2012. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!