Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen videó rögzítő programot...

Milyen videó rögzítő programot érdemes használni? Játékra kell.

Figyelt kérdés
Szeretnék HD minőségben (1080p)-ben játékról videókat készíteni. Olyan program kellene amin nincs rögzítés korlát, (mint pl 30 mp a FRAPS-nál) nem lassítja be nagyon a gépet, könnyű használni és ingyenes és nem hagy ott idegesítő logót mint pl hypercam legalul.. Ilyen van egyáltalán?

2012. ápr. 15. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Értsétek már meg, hogy senki nem dolgozik ingyen. Vagy ingyencuccot használsz és elnézegeted a logót vagy megveszed a FRAPS-et és használod. Vagy letöltesz egy tört verziót. Olyan, hogy nincs korlát, nincs logó nincs semmi megkötés és még ingyenes is, olyan nincs...
2012. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs. Camstudio a neve, bár nem játékra találták ki, arra is lehet használni.
2012. ápr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem játékhoz találták ki akkor eleve kérdéses, mert más kell az oprendszer képernyőjéhez és más egy játék képéhez...
2012. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fizetni is hajlamos vagyok, hogy legyen egy jól működő, megbízható szoftverem, viszont nálam a fizetés az csak úgy megy, hogy biztosan tudom, hogy jól járok-e ha befektetek.


Amiért hajlamos lennék fizetni:


-Örök élet licensz (nem kell többször fizetni csak 1x!!!)


-Több számítógépen is használhatom a szoftvert. Pl van egy asztali PC-m, meg egy laptopom is.


-1080p-s videókat tudok vele készíteni és mp4 formátumra tudjam konvertálni, hogy youtubera felmehessen.


Ha a FRAPS ilyen, az nagyon jó lenne.


A kérdést azért tettem fel és tettem hozzá, hogy ingyenes, mert minek fizessek, ha van ingyen is?

Csak akkor fizetek ha nincs más ami ingyen lenne. És mivel most ez a helyzet, ezért hajlamos vagyok fizetni amennyiben a fentebb említettek teljesülnek.

2012. ápr. 15. 18:00
 5/5 bit123bit ***** válasza:
AZ [ACTION] Video rögzitö program full HD ban is tudd venni vidit
2012. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!