Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nekem nincs semmi jó tapasztal...

Nekem nincs semmi jó tapasztalatom a műfogsor-rögzítő krémekről. Ha eszem "vele", teljesen fellazul. Melyiket érdemes venni? Vagy az egész csak arra való, hogy a "kirakat" egy adott időpontban rendben legyen? SOS!

Figyelt kérdés
Nem igaz, hogy nem megy alá az étel. Már arra is gondoltam, hogy az én nyálam oldja.
2008. dec. 4. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Tenyleg nem jok, csak ugy hasznalnak valamit, ha nem eszel.

Probalj meg fog nelkul enni mindig, ha nyilvanos helyen vagy, akkor pedig ne egyel. Az ismerosom igy csinalja. Amikor elmegy otthonrol, felragasztja, hogy amikor beszel, nehogy kiessen a szajabol (pedig sokat fizetett erte, es jo a doki, es a fogtechnikus is, de megis mindig ugy erzi, hogy baj lesz, ha nem ragasztja)es enni csak otthon eszik, a 4 fal kozott, amikor senki nem latja ot.

Szerintem rengetegen szenvednek ettol.

2008. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Corega bevált.
2008. dec. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az egész olyan MEGALÁZÓ helyzet. Nem bírom magam elviselni fog nélkül, még itthon sem, ha senki nem látja. Pedig özvegy vagyok, egyedül élek, de azt "gondolom", hogy van MÉG tartásom. Szóval ez olyen lelkiprobléma is, de ami mozog az mozog. Köszi a tanácsokat.
2008. dec. 5. 10:44
 4/4 anonim válasza:
Valóban csupa rosszat lehet hallani a műfogsorragasztókról. Lehet, hogy inkább a műfogsorrögzítés lenne a megfelelő megoldás neked. Néhány magánrendelőben végeznek műfogsorrögzítést, sőt van, amelyik kizárólag műfogsorrögzítésre specializálódott.
2011. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!