Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a jelszóval...

Hogyan lehet a jelszóval ellátott win rar fájlokat jelszó nélkül kicsomagolni? Esetleg valamilyen program kell hozzá? És ha igen hogyan működik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

kellenek hozzá, megfelelóen erős hálózatba kötött gépek (minél több, annál rövidebb ideig tart a jelszó megfejtése)

és szánj rá pár hónapot esetleg évet, egy 8-15 speciális karaktereket is tartalmazó jelszó megfejtéséhez.

ezeken kívül már nem kell más, csak egy RAR jelszó fejtő program, amit elindítasz és vársz türelmesen, ha szerencséd van karácsonyra a fa alá kerülhet a kibontott csomag...

2012. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ahonnan letöltötted ott kéne keresni jelszót. Pl az oldal neve, a feltöltő neve ilyesmik...

Nem érdemes próbálkozni, ha csak nincs rá 1 éved...

2012. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. A program a legkevesebb. Nincs az a gép amivel érdemes volna nekiállni egy 8 karakternél hosszabb jelszónak és általában az ember azt sem tudja, hogy milyen hosszú az a jelszó, ezért én is azt ajánlanám amit az előttem szóló írt...
2012. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolóknak és azt hiszem a 3. válaszolónak az oldalon fizetni kell a kódért! én nem fizetek ezért és egy évem sincs rá.. de azért kössz mindenki :)
2012. ápr. 16. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg több mint valószínű, hogy csak lehúzás az egész. Elküldöd az emeltdíjas SMS-t, kapsz egy kódot és ha mégsem az van becsomagolva amit ígértek, akkor mit csinálsz???

Nem érdemes az ilyen hülyeségekkel foglalkozni. Milyen fájl az, ha nem titok?

2012. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
egyik filmet akartam letölteni egy számomra ujj oldalrol de hát le volt kódolva ^_^
2012. ápr. 19. 20:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos fent van máshol is...
2012. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia! én már sok filmet letöltöttem és eddig ezek voltak a jelszavak általában: mozionline, filmvadasz, onlineplusz, xy, filmletoltes

remélem egyik beválik mert szerintem ezek a leggyakrabban előfordulók.

2014. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!