Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jó a torrentem?!

Nem jó a torrentem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám hogy az Utorrent nem indul a gépemen de nem tudom miért. Szóval új torrent után néztem.. ezeket kipróbáltam: BitSpirit, Bitcomet De nemjók a Bitcomet, még csak nem is tölt a BitSpirt pedig limitesen tölt. Esetleg nem tudoknátok más letöltő programot? :) Köszi

2012. ápr. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
vuze
2012. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem win7 ultimate x86 oprendszeren a utorrent 2.1.0 verzió az istennek se akart 300 kb/s fölé menni, pedig "finomhangoltam", ugyanúgy mint azelőtt az xp-n. Azon még jó volt. Meguntam és felraktam az azureus-t, régebben is ezt használtam, még a utorrent előtt. És láss csodát,ugyanannál a torrentnél alapbeállításokkal elértem a 3Mb/s-ot.Nálam ez a max. Egy próbát megér, majd írd meg hogy bevált-e?
2012. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
..az előző vagyok, azureus-vuze, ugyanaz.
2012. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...az azureus a régi neve...
2012. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Leszedtem, de 100kb felé az istenér se akar menni. :SS Problem?:S
2012. ápr. 15. 21:28
 6/7 anonim válasza:
flashget
2012. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
uTorrent a legjobb de Istenem ne 2.1.0 verzioval van újabb is am nézd meg nincs e berakva limit
2012. ápr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!