Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom véglegesen...

Hogyan tudom véglegesen eltávolítani az avg 2012 vírusirtót?

Figyelt kérdés

Az volt az egész hogy meguntam az ang vírusirtót mert...Az miat gondoltam helyette az avast mellé egy másik vírusirtót letöltöttem ad-aware vírusirtót miután feltelepítettem észre vettem hogy régebbi változata az miatt gondolom frissítem le töltöttem a legújabb verzióját de nem tudtam feltelepíteni mert az avg hagyott valamilyen nyomot utána probált a vazéröpult programok teleiptése/törlése ot azt irta hogy error és minden bekapcsoláskor ki irja az avg hogy lienchiba

hogyan tudnád véglegesen eltávolítani az avg 2012 vírusirtót?


2012. ápr. 16. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez jött be, van olyan opció is, hogy kényszerített eltávolítás!

[link]

2012. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gr. Shadow válasza:
A your uninstaller programmal.
2012. ápr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi bevált az IObit Uninstaller:)
2012. ápr. 16. 15:22
 4/7 A kérdező kommentje:
van egy újabb probléma miután az iobit termékkel megcsináltam mindent neki akartam állni az ad-aware vírusirtónak a verzió szám frissítéséhez de újra ki írta az avg-t azt hidtem hogy hiba és újra kell indítottam a gépet és megpróbáltam újra feltelepíteni és újra kiírta az avg-t a start menünél oda mentem a kereséshez és még talált egy pár fájt az avg-nél nem olyan sok ami volt az iobit unistaler a 90%kiírtota azt gondoltam hogy újra csináljam az avg törlését elinditomaz a programnál de nem volt ott az avg vagy ne foglalkozzak azzal ami utána maradt és akkor menjek a annak a vírusirtónál hogy tovább és úgy biztos nem lesz baj?
2012. ápr. 16. 15:42
 5/7 A kérdező kommentje:
már megoldottam
2012. ápr. 16. 18:54
 6/7 gr. Shadow válasza:
Az uninstaller még a nyomát is eltünteti.
2012. ápr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
avg remover programmal
2016. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!