Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem lesz ebből bajom?

Nem lesz ebből bajom?

Figyelt kérdés
Az avast internet securiti ki írja nekem,hogy illegálisan használom és kapcsoljam ki.
2012. ápr. 18. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Bitch please.


Nekem már 2 éve írja...

2012. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne használj illegális virusírtót mert az már sok esetben maga egy kártékony virus, inkább szedjél le valami legálisan ingyenest.
2012. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nem tört verzió.

Én csak egy jól licenc fájlt használok amit már megvett valaki.


Nincs bele nyúlkálva.

2012. ápr. 18. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
A programot ugye a gyártó weboldaláról töltötted le? Ha onnan, akkor nincs belenyúlkálva, ha nem, akkor bármi lehet..
2012. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyártónak meg ugye nem érdeke, hogy többen használjanak egy licenc fájlt. Valószínűleg az általad használt licencet tiltólistára tették.


Szerezz új licenc fájlt, vagy használj más vírusirtót. De ha csak figyelmeztet, és különben teszi a dolgát, akár használhatod is, ha nem zavar a figyelmeztetés.

2012. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

van jobb megoldàs

hasznàlj proba licenszt amit lejàrta utàn ki tudsz egyszeruen jàtszani hogy ujra mukodjon

tovàbbi infok itt: [link]

2012. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!