Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet ebből bajom? (tovább lent)

Lehet ebből bajom? (tovább lent)

Figyelt kérdés

egy fórumon valaki közzétett egy a novamov nevezetű oldalhoz felhasználható prémium felhasználónevet, illetve jelszót. Én már lassan három hónapja használom őket, és töltögetek le, illetve nézegetek meg velük filmeket, és eddig nem nagyon néztem meg a felhasználói adatlapján semmit. Most rávettem magam, és megnéztem a fizetési státuszt meg az ilyeneket, és azt látom hogy 3 USD (tudom mit jelent) van befizetve és 200nak kéne lennie. Most ez mi? nekem kéne befizetnem? Vagy az eredeti felhasználónak, aki létrehozta a fiókot?


Account balance: $3 USD. Request payout (minimum payout: $200 USD) <---- Ez van kiírva a partner státuszánál. Most mit csináljak? megüthetem emiatt a bokámat? Nem tudom, hogy érthetően fogalmaztam e meg a kérdést, és azt sem hogy a legjobb kategóriát választottam e, de ha elolvasod, és tudsz segíteni, akkor azt nagyon, de nagyon megköszönném!


2011. okt. 21. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Leginkább csak szép magyarsággal azt tudom mondani: szarni rá... Ha eddig nem volt bajod, ezután se lesz. Én is használok idegen accountokat fizetős oldalakhoz. Semmi gond nem volt vele. Nem számít íz IP cím se, hiszen az eredeti tulajdonos bárhonnan felmehet a kódjával. Ennélfogva: így járt...
2011. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!