Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti milyen operációs rendszert...

Ti milyen operációs rendszert használtok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
aki válaszol FELPONTOZOM !!!

2012. ápr. 21. 09:42
1 2
 1/11 Pj0tr ***** válasza:
69%

Nincs legjobb. Ez szubjektív kérdés.

Én a Win7re szavazok, mert a céljaimnak ez felel meg a legjobban az MS oprendszerek közül.

A Max OSX-et nem ismerem sajnos.

A Linuxal kevés tapasztalatom van. Túlságosan más mint a win. (suse, uhu, fedora, gentoo, redhat, debian disztibúciókkal futottam eddig össze, relatív rövid időkre).

2012. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Ubuntut próbáltam, de azzal elég sok bajom volt, mert a programjaim nagy része nem szerette(maga a rendszer elég jó). MacOSxez pcre nem nagyon tennék fel, mivel nem látom értelmét, Macet meg nem veszek, mert azonos hardvert összerakom feleannyiból. Tehát marad a win7.

De természetesen az oprendszer olyan dolog amiben mindenki döntsön maga. Legjobb nem hiszem, hogy lenne. Legjobbak lehetnek.

2012. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért kérdem mert egyenlőre XP-m van, és már nem Frissíti magát, kellene már váltanom..
2012. ápr. 21. 10:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Most windows 7 ultimate-m van és ubuntu-m.Főleg win7-t használom, mert az ubuntura nincs annyi program mint windowsra
2012. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
nekem Windows 7 Home Premium 64 bitem van! nagyon szeretem mert elég látványos gyors és szép is :)
2012. ápr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Legjobb olyan nincs. Olyan van, hogy kinek mi jön be.


Windows 7 most számomra a "legjobb". Ha teheted, használd ezt.

2012. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "legjobb", mert kinek melyik felel meg...


Részemről Linux, abból is jelenleg Ubuntu, de váltani fogok, valószínűleg Arch-ra.

Windowst utálom, mert hülyének nézi az embert, megnehezíti az ember dolgát és pár dolog nagyon kínlódós rajta.

Linux más gondolkodást igényel, de szerintem ezerszer jobb.

Perzse aki hardcore gamer és folyton a legújabb játékokat tolja, annak csak a win jó. Mindenki más tehet egy próbát Linux-al.

2012. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg nincs olyan, hogy legjobb, kinek melyik a legjobb... Mondjuk én használtam 1 évig Win 7-et meg KB 3 évig XP-t, és nekem az XP tetszik a legjobban mert nem fogyaszt annyi ramot, mint a 7 PL.: egy játékhoz XP esetében 1 GB ram kel 7 esetében 1,5...
2012. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Számomra perpill a Win7 felel meg a legjobban, MS oprendszerei közül most ez a legjobb. MAC-re nincs pénzem így az OSX kiesik.


Próbáltam még Ubuntu-t is, alap felhasználásra, netezésre, filmnézésre tökéletes, de azért sok minden van amit nem visz.


Most akárhogy nézzük, a leg támogatottabb a Win7, megy rajta minden program, játékok is, és ami a fő, a tanulmányaimhoz/munkámhoz való programok is csak ezen futnak el....így kizárásos alapon marad ez az oprendszer.

2012. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vista,mert ezt szoktam meg. Igaz,erős gép kell hozzá.
2012. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!