Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy gépem most rakattam...

Van egy gépem most rakattam össze :Msi G41M-P26 alaplap Ati Radeon HD 5670 seres 1Gb DDR3 VGA E5700 2 mag 3Ghz proci 8Gb ram 400w táp OpRendszer WIN7 64Bit. A problémám az lenne, hogy lefagynak a játékok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Csináltam memóriatesztet BIOS frissítést újratettem már 2x a gépet is. De ugyan úgy lefagy :/ Probáltam régebbi vga driverrel meg a legfrissebbel úgysem jó. Régebben az az üzenet jött be, hogy az Amd képernyő illesztőprogram nem válaszolt, de helyreált. Valaki segítsen pls :/ sokat költöttem már erre a gépre :/
2012. ápr. 21. 11:50
 1/2 Kis Joker válasza:
Van egy ilyen lappal szerelt gépem és nekem a rendszer fút alapba akkor is lefagy olykor olykor de mikor sógorom akart ilyen lapot venni neki azt mondták nehogy megvegye mert mindegyik gyári hibás
2012. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helló!! Nekem is ilyen alaplapom van de nálam nem volt vele semmi gond , nem tudom akkor nállad mi lehet a baj :S
2012. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!