Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows moovie makerrel...

A windows moovie makerrel készített videókat, hogyan tudom átkonvertálni sima videó fájllá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Töltsd vissza a Makerbe és ott mentsd el valami normális formátumban (Wmw, MPEG, AVI).
2012. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapból felkínálja a program a videoformátumba való kimentést. Csak ne a projectet mentsd, mert az a program saját formátumában fog létrejönni, hanem a film mentését.


Win7-ben ez külön van szedve, ott ki lehet választani szabvány és előre beállított értékeket, vagy egyénit megadni.


Az XP verzióban ez lehet még egyben van, és a mentés másként részben kell lenyitni a formátumok kiválasztásánál a lehetőségeket.

2012. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
vagy töltsd le a Format factory-t. ezzel át lehet konvertálni más formátumba fájlokat.
2012. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A format factory is csak videóból csinál videót. A kérdés arra irányul, hogy mit csináljon a program saját formátumával (project file), ezt a FF sem tudná beolvasni.


Ha pedig megtalálja a videoformátumba való kimenést, onnan már el tudja dönteni hogy milyen kódolás és minőség jó neki.

2012. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó jól írja. Itt a konvertálás nem segít, de én is leírtam ott a legelején...
2012. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!