Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a Windows XP Pro-mal?

Mi lehet a Windows XP Pro-mal?

Figyelt kérdés

Eltűnt a Start panel és az összes ikon, csak egy hibaüzenet maradt meg a gépem inditásánál és a háttérkép. Internethez is csak úgy jutottam, hogy amikor indult a rendszer, kijött egy ablak, amivel egy progit tudtam instalálni (ez egyébként minden inditásnál meg szokott jelenni, csak eddig mindig kiikszeltem), miután a telepités megtörtént, rámehettem a progi hivatalos weboldalára, igy van netem... Ha kilépek a netből, semmi más nem marad, csak egy hibaüzenet (ami a fifa10.exe-vel nincs kibékülve) és a háttérkép. A Ctrl+Alt+Delete kombinációt is kipróbáltam, de semmi sem történt.


Sürgős segitség kellene. Előre is köszönöm.



2012. ápr. 22. 13:18
 1/2 Immortal válasza:

Szia!


Milyen gép ez? Első menetben mindenképp megnézném, alkalmas-e a Windows 7 Pro/Ultimate futtatására (1-2GB RAM, min 128MB vidikártya, min 2 magos (magonként 3GHz-s) proci...)


Ha igen, azonnal áttérnék a Win 7 használatára!

Helyedben nem nagyon bénáznék az XP-vel.

2012. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tuti újratelepíteném az egész Windowst, de lehetséges hogy ramhibás a géped... Nekem sem volt háttér, kiírta hogy pirated (lopott) Windows verzió (nem letöltött volt megvetttem), na ilyenkor nekem ramhibát állapítottak meg...
2012. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!