Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan programot ami...

Tudtok olyan programot ami hasonlit a hidemyass-hez de nem weboldal hanem vmilyen program?

Figyelt kérdés
Szeretnék letiltott oldalakat is meglátogatni de a proxy oldalak is le vannak tiltva a TOR nevű programot pedig nem tudom hogy kell használni pedig letöltöttem.

2012. ápr. 23. 16:57
 1/1 Agyblokkoló válasza:

A tornál elöször bejönn a Vidalida és utána meg a böngészöbe beépített proxy valami más helyre mutatt a bemérés szerint.A hide my ip az jóbb de ugy tudom hogy az nem ingyenes progi.Én már használtam olyan proxyt amiben vírus vagy kémprogramm volt.Itt van néhány amit használtam "Chris Anonymous browswing" vmi ilyesmi ez annál jóbb a hide my ip-nél hogy ebben több országból mutogathatod magad."Easy proxy" ebben csak 2 ip cím között lehet választani de akkor sem másik országban voltam csak másik Ip-bén.Bár ösrégi volt az Easy proxy de többet vártam töle.

További jó tevékenykedést!;D

2012. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!