Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e Androidra offline...

Van-e Androidra offline ingyenes navigáció és mi a neve?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Két népszerű navi van, egyik a Sygic, másik az iGO. A Sygic sokkal szebb, de az iGO az egyetlen, ami Topmap térképeket használ, Magyarországra és Közép Euróbába ez a legjobb. Ezen kívül van még Navigon, TomTom, meg egy csomó kevéssé ismert.
2012. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy ezek persze akkor ingyenesek, ha ingyen szerzed meg :) Szerintem ha másért nem, a térképek miatt jogtisztán nem lehet ingyen hozzájutni offline navigációhoz.
2012. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg már a Google Maps is cacheli az egyszer megnézett adatokat.
2012. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem csak elméletileg, gyakorlatilag is!

Sőt, ki lehet választani, hogy pontosan milyen területeket mentsen le.

Egy próbát megér az is talán.

2012. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NavDroyd
2012. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A google labs-nél az a probléma, hogy 10 részletet képes menteni és egyszerre 16km sugarú területet ment el. Legjobb esetben is 320km, azért ez nem mindig elég.
2012. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szabados Ferenc válasza:
Ajánlom a NAVFREE play áruházról is letölthető programot.Full európa térkép (Magyar is),és nem kell neki sem wifi sem GPS.
2013. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi az hogy nem kell hozzá GPS? Navigációnak mi értelme van GPS nélkül??? Egyébként én kipróbáltam ma ezt a navfreet, de nekem nagyon szaggat, és meg is fagyott tőle az új telefonom úgy, hogy az akksit kellett kivennem, mert 10 perc után sem reagált semmire... Rögtön töröltem is. Szeretnék találni egy normális ingyenes offline navit, de van egy útvonal, amin tesztelem, és mindegyik elbukik rajta. Régebbi telómon IGO-t használtam, kár, hogy ezen már nem lehet, mert az volt számomra eddig a legjobb.
2013. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!