Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zenekeverőt tudtok ajánlani?

Zenekeverőt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan zenemixelő vagy minek hívják ezeket kéne, ami .mp3-ba csinálja meg. NEM DJ PULTRA GONDOLOK!!! Valami amivel lehet vágni a zenét vagy összerakni többet. Aki NORMÁLIS választ ad, megy a zöld kéz. Köszi!

2012. ápr. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Audacity.

Az MP3-ba exportáláshoz kell majd a lame_enc.dll, ezt leszedheted netről.

2012. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Lenne még egy kérdésem. Ha W Moovi Maker-banm csinálok egy ilyen zenést, akkor ezzel a progival ezt is át tudom alakítani?


Köszi!

2012. jún. 3. 14:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert ha azzal csinálom, nem .mpr-ba lesz, hanem .WSWMM-be -.-
2012. jún. 3. 14:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh, ez nekem nem sikerül. azt akarja vegyem meg azt az izét. Le is töröltem egyből...
2012. jún. 3. 14:22
 5/5 nVidia Adam válasza:
Van egy zeneszerkesztő program nagyon elismert, Fruity Loops Studio (FL Studio). Te csinálod az alapoktól : ütem szabályzás, loop-ok, effektusok stb. Ajánlom, hogy letöltsd mert jó program.
2012. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!