Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudsz nekem ajánlani, valami...

Tudsz nekem ajánlani, valami jó vírusírtót/videólejátszót gépre/ és DVD-CD író programot?

Figyelt kérdés

Olyan lenne a legjobb, ami magyar, könnyen kezelhető, természetesen ingyenes, és nem csak próbaverziós.

Úgy veszem észre, hogy már a vírusirtóm se jó, hónapok óta az Avast kis ikonja csak pirosít az óra mellett.. úgyhogy avast-ot légyszi ne ajánljatok, mert szerintem semmit nem ér...


Videólejátszóm jelenleg Media Player Classic-Home Cinema, nagyon rossz, utálom.. :D


DVD íróm pedig ImgBurn, de ezt is utálom, mert kb. kezelni nem tudom, és nem is írja rá a fájlokat a lemezre.


Lehetőleg letöltési linket is írj!

Köszönöm szépen!

14/L


2012. ápr. 19. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials - átlag felhasználásra bőven megfelel

[link]


VLC média lejátszó

[link]


DVD író: ImgBurn - teljesen jó program, tanuld meg használni

2012. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az Avast azért "pirosít" az óra mellett mert frissíteni kellene vagy talált valamit?A "piros" általában a veszély jele ami nem mindég alaptalan még ha olyasmire is vonatkozik amiben 100%-osan megbízol.


Ide felbirod tölteni amit veszélyesnek talált valami és le ellenörzik hogy tényleg veszélyes-e,jobb esetben pár percen belül megkapod a jelentést:


[link]


Amúgy ugyan azt tudom ajánlani mint az előző az imgBurn nagyon szuper program és ingyenes.De én megtartanám az Avast-ot,sok támadástól megóvott már engem az elmúlt években és ez mellett soha nem bolodnult,lassult be a gépem vírus miatt.Szóval én nagyon elégedett vagyok vele.De ha te nem,igazán mindegy melyikre cseréled le.A top listás antivírusok közül bármelyik megfelelő védelmet nyújt meggondolt internet használat esetén.


Ha nem figyelsz oda milyen oldalakra mászol fel,mit honnan töltesz le és telepítesz minden antivírus pirosan fog villogni az óra mellett.


Csak megbízható oldalakra menj fel,csak megbízható linkekre kattints,csak megbízható oldalakról származó programokat telepíts,futtass és soha ne rendszergazdaként netezz és ne rendszergazdaként futass programokat.Én ezt ajánlom antivírus csere helyett.


Megbízható oldal az amit sokan látogatnak

Megbízható link az ami megbízható oldalon van

Torrent oldalak nem tartoznak ide.

2012. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2012. ápr. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!