Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vírusirtó kísérlet Virtual...

Vírusirtó kísérlet Virtual PC-n, mellékhatások?

Figyelt kérdés
Ha Virtual PC-n kísérletezem a vírusirtókat akkor okozhat bármilyen károsodást(problémát) a gazda rendszeren vagy bármely hardveren?

2012. ápr. 26. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM, ugyanis a virtual pc-ben feltelepített oprendszerek és azon lévő dolgok teljesen el van szigetelve a külső oprendszertől.
2012. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Egyet javaslok rakd fel inkább virtual box-al ami nem annyira szedi a ramot lefele hidd el nekem egy játékszerverem volt 4gb ramot adtam neki 8gb ból.+ melette win7ultimate 64 bites op rendszerem van.

Én is tesztelni fogok vírusirtókat de elég vboxban max 1.5gb ram egy windows nak.

MEllékhatások csak akkor ha a ramod felénél pl 2gb nál 1gb a fele ennél többet rakol rá pl 1.5gb ot akkor valószínüleg ramod kicsit bajos lesz.

Languy99 beírod youtube ba ő a legjobb tesztelő a youtuben a vírusirtó témában.

2012. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább a VMware-t ajánlom, nekem a vbox elég bug-os volt, és akadozott a gépemen.Illetve ha a géped ramja 2gb felett van csak akkor érdemes virtualis gépet feltenni másképp elég bajos lesz, nekem elhiheted.
2012. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!