Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánljátok egy jó vírus...

Ajánljátok egy jó vírus irtót? (lehetőleg érvekkel)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nod32. mert az egyik legjobb és ingyen letöltheted mindíg 30napra
2012. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials


Ingyenes, rendszeresen frissíti magát, kis erőforrás igényű, hatékony.

Előzőleg éveken át a Norton Internet Security-t használtam, ezt tavaly szeptember óta, semmivel sem rosszabb a NIS-nél és vírust ezzel sem sikerült (még) összeszednem.

2012. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek az Avastról és az Avira-ról?
2012. ápr. 27. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Hivatalosan megvásárolt, napi frissítésű Nod mellett akadozott, vacakolt a gép (ügyfélnél). Avast-ot felrakva 58 vírust talált. Ennyit a Nod-ról.

Az Avast home verziója legális, ingyenes, és nagyon sok mindent megfog. Sokan köpködik, azzal, hogy fogja a gépet. Ez csak részben igaz, telepítés után egyszer be kell állítani normálisan, utána észre se veszed, hogy ott van. Kivéve persze, ha talál valamit...

2012. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Argloss ***** válasza:

Tényleg nem rossz az Avast, viszont tavaly volt egy olyan jó adatbázis frissítése, amitől a fél Windows-t vírusnak gondolta... Persze javították a dolgot, de azért az ilyen dolgok szerintem eléggé bizalomromboló hatásúak.

Igazából az ismertebb vírusirtók közül szerintem bármelyik jó, ha nem telepítesz bármit amit meglátsz a neten...

2012. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials...ingyenes, magyar nyelvű, egyszerű, és csendben elvan.

Avast ingyenessel sem volt gondom.

Avira ingyenes verziója is jó, max annyi hogy nem magyar, de tesztekben mindig a legjobbak között van, csak ajánlani tudom.

Most havikódos ESET-et használok, eddig gondom nincs vele.


Ezek közül valamelyiket felrakod, és meglátod neked melyik áll kézre.:)

2012. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az AVG IS a felrakod és elfelejted, hogy létezik fajta. Nem zaklatja az embert hülyeségekkel, gyakorlatilag láthatatlanul végzi a frissítéseket, beállított automatikus kereséseket stb. Remek tűzfal is van benne.


Ráadásul a konkurenciával ellentétben nagyon könnyen törhető, mert csak generált CD-kulcs kell hozzá, semmi egyéb, azaz nem lesz defektes a kalóz változat, mint mondjuk az ESET-nél, hiszen a programban semmilyen módosítás nem történik.

2012. ápr. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!