Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 2003-on vagy xp-n...

Windows 2003-on vagy xp-n mennek jobban a játékok?

Figyelt kérdés
A w2003 állítólag stabilabb és biztonságosabb mint az xp, de nem tudom, hogy a játékok terén hogy áll.
2012. ápr. 28. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A win2003 szerver oprendszer. Egyrészt nincs is hozzá hivatalos video driver, másrészt nincs is erre optimalizálva. Nem jó ötlet játszani rajta, de még csak sima desktop oprendszernek használni se. Ráadásul semmiféle pluszt nem nyújt az XP-hez képest, ha nem szerverként használod, inkább kevesebbet.
2012. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
xp egyértelműen, ahogy előttem is mondják
2012. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
játékra win7 kell mert egy csomó játék csak azon megy már én már át álltam
2012. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tanácsaitokat követve nem tettem fel a 2003-at, inkább a w7-tel próbálkoztam. A sok "dög lassú" pletyka (ami miatt nem mertem kipróbálni) ellenére sokkal jobb mint az xp. Az Aero effektek sem rosszak, bár egy ügyesebben összehozott Ubuntu még mindig sokkal jobb animációkat tud.
2012. máj. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!