Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ilyen programot? :O

Tudtok ilyen programot? :O

Figyelt kérdés

Olyan térképszofver kéne ami magyar és nem kell hozzá gps vevő, hanem csak térkép.

pl. beirom h anglia Oxford és akkor megmutatja melyik úton menjek.

Mert kamion sofőr vagyok és kellene 1 ilyen program.

Előre is köszi



#program #kamion #OP #cxvn #WEG #EWG
2012. ápr. 28. 14:07
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Igazából hirtelen a szbavány autos GPS-eknél nincs jobb ötletem, attól hogy nincs GPS vevőd attól a legtöbb még tud útvonalat tervezni A-ból B-be.

Egyébként mi a baj a GPS vevővel?

2012. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A [link] vagy a [link] oldalon meg lehet tervezni az útvonalat, amit aztán ki lehet nyomtatni.
2012. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj a gps vevőmnek hogy nincsen :D
2012. ápr. 28. 15:27
 4/7 A kérdező kommentje:
*baja
2012. ápr. 28. 15:27
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves névtelen kommentelő:

Én minden nap más országba vagyok igy nincsen internetem,ezért kéne offline térkép program

2012. ápr. 28. 15:28
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:

Azért én a GPS vevő mellet tenném le a voksom elég egy elnézet kereszteződés vagy ép valami miatt lezárt út és nem kell megállnod térképet nézegetni hanem a GPS megoldja helyetted. Nem mondom hogy sok százezerért kell venni de manapság "viszonylag olcsón" a zsebedben lehet egy teljes Európa térkép ami azért nem hátrány.

És persze meg is kell szokni mert néha hajlamos hülyeségeket csinálni. S persze nem elhanyagolható szempont hogy a GPS nek nincs havi díja.

2012. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A havidij nem érdekelne, azt megoldanám.......

Am most banki hiteleim törlesztem, nicns rá pénzem, ezért kéne térkép progi amit simán beszerzek akármikor Ncore-ról ;)

2012. ápr. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!