Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj a The Sims 2...

Mi lehet a baj a The Sims 2 magyarosításával?

Figyelt kérdés

1.Letöltöttem a The Sims 2 játékot!

2.Telepítettem a D:\Program Files\EAGAME\The Sims 2 mappába

3.Letöltöttem a sims2hun.exe

4.Feltelepítettem a sims2hun.exe magyarosítást a D\Program Files\EAGAME\The Sims 2 mappába majd ebből a telepítőből létrejött egy mappa ami kettő telepítőt tartalmaz.az egyik a Sims2HUNprog és a Sims2HUNdok

5.Majd a Sims2HUNprog-ot és a Sims2HUNdok-ot fel telepítettem a Sims2HUNdok-ot oda ahova felajánlotta!

De a Sims2HUNprog-ot a "C:\Program Files"-be ajánlotta de én a D:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 mappába telepítettem!


És ennyi volna!Nem magyar és nem tudom hogy mi a baj!


Aki Tudja az KÉREM ÍRJA LE!



2012. ápr. 28. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
na fi szed le magyarul de ha vársz egy picit akkor küldők egy linket
2012. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 klikk ide ->>>> [link]


2 klikk az első találatra


3 hozzáadás a virtuális meghajtó-hoz


4 telepités "ha kéri a key kulcsot akkor biztos hogy benne van virtuális meghajtóban "


5 ha fel teletelepíted és nem indul mer valami licenc hülyeséget ír ki akkor tuti hogy van benne crack mappa "crack mappa a virtuális meghajtóban van" , a mappában vannak fájlok azokat másold ki ahová telepítetted

2012. ápr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 és a 3 között klikk a Get this torrent linkre
2012. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!