Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Sims 2 EGYETEM lemez kell?

Sims 2 EGYETEM lemez kell?

Figyelt kérdés

Most telepítettem a Sims 2 alapjátékot, indításnál kiírja ha ezzel a vistával nem kompatibilis, és kéri, h tegyem be az egyetemek-lemezét, pedig az nincs trelepítve

Első alkalommal ment, mostmár nem


2010. júl. 15. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredeti a játék?
2010. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem 8)
2010. júl. 15. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

... Akkor egyrészt ne használj Windows Vistát mert egy SZAR.

Vagy Windows 7, vagy XP.


Meg ha megveszed eredetiben, nem lesz ilyen gondod.

Ha crackelt a játék, gondolom Daemon Tools-sal telepítetted fel egy ISO fájlból, és másoltad be a cracket. A játék futása alatt hagyd futva a Daemon Tools-t, és legyen egy virtuális meghajtóra mountolva az iso.


Vagy töltsd le az EGYETEMet is, és telepítsd fel, de akkor is legyen bemountolva.


Régebben énis kipróbáltam a simset, hátha lehet hozzá valami jó modot írni, hát nem sikerült, de mindig kérte a Daemon Tooltst, hogy be legyen mountolva.

2010. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem kell hozzá semmilyen CD. Ezt a hibát akkor írja ki ha nem crackelted be a játékot. Crackeld és menni fog.
2010. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!