Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom futtatni a...

Hogyan tudom futtatni a régebbi játékokat Win7-en? A részletes probléma lejjebb!

Figyelt kérdés
Régi kedves játék számomra a Total Club Manager 2004. Szerettem volna feltenni a mostani gépemre (Asus k50in laptop), de sajnos nem reagál az indításra. Próbáltam átállítani a kompatibilitást, de az sem vált be, xp módot pedig sajnos nem bírja el a gépem. A Virtual Boxal futtatott XPn se megy, mert erre a laptopra sajnos xpre nincsenek driverek, csak Vistara és Win7re. Elég összetett a problémám és csak teljes kilátástalanságom miatt fordultam ide, mert szeretek magam rájönni a hibákra. Előre is köszönöm a SEGÍTŐ kommenteket!
2012. ápr. 29. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt jópár ilyen játék, én feltettem a win7 mellé az xp-t.Fórumozgattam de semmi működő megoldást nem találtam.
2012. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!