Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pinnacle Studio 14 ultimate...

Pinnacle Studio 14 ultimate nevű videó szerkesztő programmal kapcsolatban szeretnék érdeklődni hogy hogyan kell több fajta lejátszási sebességet beállítani egy videón?

Figyelt kérdés

Azaz egy szerkesztett videorészlethez hozzáadom a sebesség videóeffektus de ott csak azt tudom beállítani hogy annak az egy videorészletnek milyen legyen a sebessége.

Én azt szeretném hogy ez változtatható legyen, pl: a videó fel legyen gyorsítva de egy adott résznél lassuljon be.

Eszt hogy tudom beállítani?



2012. ápr. 30. 21:13
 1/1 anonim válasza:
Még nem használtam ezt a programot, de ha szét lehet választani a videót darabokra, akkor utána már állíthatod be egyesével a sebességet. Azt hogy hogy kell szétszedni, azaz feldarabolni a videót abba a programba, azt nem tudom, de remélem valamit segíthettem :-)
2012. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!