Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ez a net fajta...

Szerintetek ez a net fajta jó? Mármint gyors? Megérné megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék hordozható internetet vásárolni a laptopomra a T-Mobilnál, és erre gondoltam: Go!Net M. Havi díj csak 1000 forint és 100 MB havi díjban foglalt adatforgalom. Szerintetek?

2012. ápr. 21. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben belassítják, akkor eléggé lassú lesz.

(Használok jelenleg én is mobilnetet, és hát mikor belassul akkor ott a probléma, mert lassan töltenek be a nagyobb oldalak...) Ha pedig túlforgalmazási díjat is fizetni kell(??? ezt nem tudom, mert Telenoros voltam) akkor még nagyobb a sz...ívás... :)

Ajánlok egy nagyobb internet csomagot ahol 500mb az adatforgalom...(Bár ha közel vagy az "adó"-hoz akkor lehetséges lesz, h mikor belassul akkor is picit gyorsabb lesz mint az átlag, de ezekkel az a baj, h túl sok adat veszik el miközben kapja a jelet, ezért lassabban töltődik... Javasolnám hogy T-home, vagy Diginet, diginetnél csak a netet érdemes rendelni... :)

A hordozható internet egyáltalán nem jó, házkörül a T-home-nál rendelt nettel is tudsz ügyeskedni mert wifivel rácsatlakozol a saját hálózatodra, így még az ágyban is tudsz majd internetezni.

2012. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 db youtube videó: 100-1000 MB adatforgalmat generál.


Ha lebontod, akkor napi 3 MB adatforgalmat tudsz generálni, ez kb. 1 db weboldal megnyitására elég (betöltöd a facebook-üzenőfalat, és el is fogyott a felhasználható forgalom).


Utána olyan szinten belassítják, hogy ugyanezt az oldal, tehát például 3MB betöltése 3,41 órába telik.

2012. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm:)

akkor utánna nézek valami másnak :S

mert igazából nem kellene sok mindenre azért gondoltam hogy ijen kis adatforgalom jó lenne e de akkor sajna nem:(

köszönöm nektek a válaszokat:)

2012. ápr. 21. 12:35
 4/6 A kérdező kommentje:
és nem tudnátok valami olyan támpontot adni hogy nagyjából mijen adatforgalmú inetrnetet válasszak?:o :)
2012. ápr. 21. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Laptopra 100MB NAGYON kevés, mobil is határeset.


Minimum 1, de inkább 3-5 GB-ban kezdj el gondolkodni!

2012. ápr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés! köszi:)
2012. ápr. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!