Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez? (lent)

Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Ugyebár nekem a WoW a kednenc gamem mmorpg stílusból és van egy game: PUMT2 ez is mmorpg(nem játszok vele és NEM is szeretnék) csak láttam egy videót (gameplay) és ellopták a WoW-ból a Lich Kinget! A játék elindítása után (asszem a bejelentkező képernyőnél) MIÉRT A LICH KING VAN ahogy ül???? Ez most lopás vagy mi?? Én nem ismerem ezt a gamet de ez MI MÁ? xD SAJÁT HÁTTERET NEM TUDTAK VOLNA???? Ez szégyen! Lopják a világ egyik legjobb mmorpg-jének a képeit? Ráadásul egy ilyen szar Metin2 privát szerver ez a PUMT2? Mit képzelnek ezek? EGY KELETI OLCSÓ KÍNAI SZAR JÁTÉK LOPJA??? Vagy csak én vagyon eltájolva...Lécci irjatok! :)

2012. ápr. 30. 23:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Végre, köszönöm :D Egyetértek. Ment a zöld kéz:D
2012. máj. 4. 20:32
 12/14 anonim válasza:
34%
Látszik hogy WoW-on nevelkedtél, ha azt sem tudod miért van ez.
2012. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ebből a kommentedből sokat nem érteni...
2012. máj. 15. 21:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak te nem érted :)

Egyébként, ha már lehordasz valamit szirnek-szarnak, legalább ellenőrizd, hogy igazad van-e...

A Metin nem kínai, hanem koreai és valóban, egy magyar szerver sem ér fel az eredetivel.

A WoW-ról meg annyit, hogy cirka 2 hónappal fiatalabb, mint a másik.

Viszont a tört szerverek... Hát.... Szintén semmit sem érnek az eredetihez képest. Amennyiben nem vásároltad meg az eredeti sorozatot, elmondhatod magadról, hogy "SAJÁT HÁTTERET NEM TUDTAK VOLNA???? Ez szégyen! Lopják a világ egyik legjobb mmorpg-jének a képeit? [...] Mit képzelnek ezek? EGY KELETI OLCSÓ KÍNAI SZAR JÁTÉK LOPJA??" egy ilyen szutykon játszol.

ÉS itt tenném hozzá, hogy a WoW sem azért a világ legismertebb MMO-inak egyike, mert olyan hűdenagy játékélményt nyújt, hanem, mert a kenyérpirítómon is lefutna....

2013. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!