Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez? (lent)

Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Ugyebár nekem a WoW a kednenc gamem mmorpg stílusból és van egy game: PUMT2 ez is mmorpg(nem játszok vele és NEM is szeretnék) csak láttam egy videót (gameplay) és ellopták a WoW-ból a Lich Kinget! A játék elindítása után (asszem a bejelentkező képernyőnél) MIÉRT A LICH KING VAN ahogy ül???? Ez most lopás vagy mi?? Én nem ismerem ezt a gamet de ez MI MÁ? xD SAJÁT HÁTTERET NEM TUDTAK VOLNA???? Ez szégyen! Lopják a világ egyik legjobb mmorpg-jének a képeit? Ráadásul egy ilyen szar Metin2 privát szerver ez a PUMT2? Mit képzelnek ezek? EGY KELETI OLCSÓ KÍNAI SZAR JÁTÉK LOPJA??? Vagy csak én vagyon eltájolva...Lécci irjatok! :)

2012. ápr. 30. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
meg tudnád esetleg mutatni? eléggé sántít a dolog...
2012. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
áhhá megtalálta. hát ez van, tényleg ellopták. de ahogy nézem ez valami magyarok ócska gányolmánya.
2012. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ugye megmondtam? :D Csóró gyökerek akik egy Metin2-re (ami eleve egy k*rva szar game) csináltak private szervert, és lopják a világ egyik legjobb mmo-jának a Lich KIng-jét? Na látszik milyen világba jutunk...ILYET ??????????? BASSZÁK MEG A ***** *****!!! Lopni azt tudnak de olyan jó mmorpg-t mint wow nem tudnak csinálni...kivagyok az ilyenektől.
2012. máj. 1. 00:04
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Kína egy más világ, ők hamarabb csinálnak egy saját verziót, mint azt használják mint a világ.


például:

[link]


Az írásod viszont katasztrófa.

2012. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Most akkor mi is a bajod? Nem tetszik az igazság hogy lopják más játék képét? Ja és nem azt mondom hogy egy tök olyan játékot kellene csinálniuk mint a WoW, csak ilyen szégyent?
2012. máj. 1. 00:07
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem a tartalmat rossz olvasni, van egy véleményed, nem kötök bele.

De ahogy megfogalmazod, mint egy idegbajos: négy kérdőjel, kiabálás, alpári stílus, az "xD" sem hiányozhat, a szövegközpontozás viszont igen, és azt sem tudod hogy melyik mondat kérdő vagy kijelentő, így egységesen sikerült kérdő- vagy felkiáltójelet írni egy kijelentő végére is.


Ennyit kellett volna kérdezni:

"láttam egy videót (gameplay), és ellopták a WoW-ból a Lich Kinget! A játék elindítása után (asszem a bejelentkező képernyőnél) miért a Lich King van, ahogy ahogy ül? Ez most lopás vagy mi?"

Esetleg belinkeled a videót, hogy mégis tudják az emberek hogy miről beszélsz.


A többi nem a kérdés része, csak szöveg. De erről ennyit, még rám fogják, hogy nyelvtannáci vagyok. Te is már biztos elmentél már a következő 12 órányi WoW-ozásra, úgyhogy feleslegesen írtam. :D

2012. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok függő 2 órát játszok hétköznap és igen sokat rizsáltam, de csak fel voltam háborodva a lopás miatt. És igen szerintem is nyelvtannáci vagy:D
2012. máj. 1. 00:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Most különben is nem a nyelvtan a lényeg tudok jól írni is ha akarok de ha dühös vagyok az valahogy nem megy :)
2012. máj. 1. 00:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem nyelvtanleckéket akarok venni a gyakorikerdesek.hu-n xD
2012. máj. 1. 00:24
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Széééégyen! Szánalmasak, hogy ennyi önállósággal nem rendelkeznek. Most azt hiszik dob a hírnevükön, hogy licht kinges bejelentkező ablakuk van? Én metin2s vok, nem szeretem a WoWot de a pumt2 a metin szégyene... és az összes többi szerver ahol a WoWos dolgokat használják.
2012. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!