Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Driver...

Mi a véleményetek a Driver Geniusról?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam laptopon, Win 7 op.rendszeren, elvileg frissítette az összes drivert, aminél ez hiányzott. Először ncore-ról akartam leszedni (máshonnan töltöttem), ott kommentekben olvastam, hogy volt, akinek tönkrevágta a gépét teljesen. Nem tudom, hogy az ottani verzióval lehet a gond vagy valamit rosszul csináltak (elvileg más drivert talált nekik, mint ami kellett volna). Nem tudom most, hogy kipróbáljam-e XP-n, ami kalóz verzió. Vajon tönkrevágja és ott is kék halál lesz (ebben az esetben az életemmel játszom, mert tesóm gépe), vagy csak az ncore-os verziók a szarok? Vagy maradjak a tradícionális módszernél: Everest és egyenként rákeresek a cuccokra...?


Köszi!



2012. máj. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Értelmetlen hülyeség, felmész a gyártó oldalára és ott a driver, minek ehhez segédprogram?
2012. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom Everesettel a cuccokat az igaz, de kicsit időigényes szerintem kibogarászni mindent, ezért kérdeztem. De amúgy jogos, az lesz, biztos, ami biztos.
2012. máj. 1. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettő dolog kell, alaplapi chipsethez driver, és a videokártyához. Ennyi. AMD-s gépben a kettő ugyanaz, mindkettő benne van a Catalystben.
2012. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. máj. 2. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!