Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sok fényképet dokumentumot a...

Sok fényképet dokumentumot a számítógépről, főleg fényképeket. Van-e letölthető program, illetve hozzáértő mennyiért vállalja ezek újbóli megjelenítését?

Figyelt kérdés
A törlés óta a gép nem volt leformázva

2012. máj. 1. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a leformázás jelent problémát, hanem a meghajtó további használata, ami során a fájlírások felülírják a törölt tartalmat.

Minél régebben volt törölve valami, és minél több írási művelet lett elvégezve az eszközön, annyival romlik a visszaállítás esélye.


Program: Recuva, GetDataBack for NTFS, és még a Google is kiad pár találatot.

Amelyik fájlokat megtalálják a programok, és azok visszaállíthatóak, akkor újra meg tudod jeleníteni és használni azokat. Ha csak fájltöredéket találnak a programok, akkor részben felül lettek írni és nem használhatóak, míg amit nem találnak, azok elvesztek.

2012. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Recuva nevű progit szoktam használni és elég nagy százalékban vissza is hozza a törölt file-t. Egyre vigyázz a minnél nagyobb visszaálíttási esélyhez: addig ne nagyon használd a vinyód még végre nem hajtottad a visszaálíttást.
2012. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek, leköteleztek!

Az első válaszadó nyomán a Recuva programját használtam, igen mérsékelt sikerrel. Azonban örültem, ha kevés találatot is adott ki, de valamit visszanyertem.


Van olyan videó is, ami is igen gyenge minőségű, bizonyos szűrőkombináció miatt nem tudja lejátszani, de reménykedem, hogy ismeretekre szert téve esetleg rehabilitálhatom.


Szép napot/estét mindkettőtöknek!

2012. máj. 4. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!