Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program mutatja pontosa...

Melyik program mutatja pontosabban a hőmérsékletet?

Figyelt kérdés

A speedfan, vagy az everest?


Illetve a speedfan-ban a core1, és core2 az a maghőmérséklet? És a CPU1,2 az alaplapi érzékelők hőmérséklete?


Intel duo 2.4ghz

Nvidia 8600gts


Mennyi a megengedett hőmérsékletük?

Milyen hőmérsékleten kellene üzemelnie netezés közben?


Egy toló ventillátor van oldalt, gyári CPU hűtő.


Everest Stabilitástesztnél a core1,2 56fokig megy fel speedfanban, és az everest szerint 45 körül mozognak.



2012. máj. 3. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Everest!

De attól is függ ám hogy milyen a hőmérőd a gépben!

2012. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom milyen hőmérő...

Asus p5k alaplapom van.

2012. máj. 3. 17:57
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. máj. 3. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
ez sztem jó hő egy ilyen gépnek bár sztem a hdd egy kicsit meleg. és ott van hogy a max az 100fok ha azt eléri akkor leáll a gép!
2012. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja és a gpu is egy kicsit meleg! régen is ilyen meleg volt? Pl.télen? mert az is lehet hogy a meleg miatt ilyen meleg mert nekem is melegebb lett! de az is lehet hogy azért mert már régen volt kitakarítva és tele van porcicával!
2012. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na valamit elrontottam azthiszem.

Levettem a pc oldalát, hogy kicsit kitisztítom a hűtőbordákat, és ahhoz ki kell húzni a 3 csatlakozós ventillátort is, hogy le tudjam venni az oldalát.


Szépen kitakarítgattam, visszatettem, de most nem akarja szabályozni a speedfan a ventit, hanem maxon pörög.

(a processzorét hibátlanul szabályozza.)


Mi lehet a probléma?

Kipróbáltam a másik 3 csatlakozós dugóban is, de ott sem szabályoz.

(természetesen le volt állítva a gép mikor szétszedtem.)

2012. máj. 3. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!