Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Minecraftomat frissítettem...

Lacus1995 kérdése:

A Minecraftomat frissítettem és valamiért 10 másodpercenként kilép a játékból. Próbáltam újratelepíteni és úgy frissíteni de nem lett jó úgyse. Nem tudom mi a baja?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod, hogy mi a baja.
2012. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pc-s gyerek válasza:
az a baj vele hogy az a "játék"-nak nevezet grafikátlan sz@r helyet van még másik 10 ezer játék ami egy gyenge gépen is elfut...
2013. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"játék"-nak nevezet grafikátlan sz@r

Látom értesz hozzá. Először is a Minecraft egyedi, nem egy másolata egy másolatnak, amit másoltak és...

OK, az Infiminer volt az alapja neki, de mindegy.


Ha a grafika teszi a játékot szerinted, tévedsz, a játékmenet teszi a játékot, a Minecraft abban pedig nagyon jó. A gépigénye tényleg kicsit magasabb a kelleténél, de programozás szempontjából elég komoly a program, így a processzornak több dolga van, mintha egy statikus terep lenne néhány mozgatható tárggyal,...


Mindegy, nem pazarlom a szót, attól, hogy neked nem tetszik, még nem szar.


Kérdésre válaszolva:

Milyen géped van? (CPU, RAM, VGA)

JAVA verziód?

Kilépéskor van hibaüzenet?

Ha F3-at nyomsz játékban mennyi RAM-ot használ, és mennyiből? (Jobb felső sarokban írja ki)

Szerveren vagy egy játékos módban is csinálja?

2013. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!