Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom Acer Aspire...

Hogyan tudom Acer Aspire 5735z laptopom - on bekapcsolni a bluetooth - t?

Figyelt kérdés
A laptopom - on van bluetooth jelzéssel ellátott gomb, csak nem világít, gondolom, hogy valamit le kellene töltenem internetről, hogy működjön a bluetooth?
2012. máj. 4. 16:28
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha esetleg telepítve sincs, akkor itt a driver:

[link]

2012. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ, segítséget, de amit küldtél oldalt, megnyitottam, és ott találtam 2 bluetooth driver-t, az egyik mérete 96.6 mb-os a másiké pedig 49.0 mb-os. Mindegy, hogy melyik méretűt töltöm le?
2012. máj. 4. 17:57
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Fent ki lehet választani az oprendszert is. Mivel nem írtad milyen, ezért az összes driver-t linkeltem. Ha rákattintasz, akkor a fájlnévből kiderül, hogy a nagyobb az xp, a kisebb vista driver.
2012. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most ismét azt kell, hogy írjam, nagyon - nagyon szépen köszönöm a segítséged. Úgy is tettem, ahogy írtad, fent kiválasztottam az Op.rendszert, (Microsoft Windows XP Professional x32) és a nagyobb méretű bluetooth driver - t (96.6 mb-os) adta be. S még egyszer Thank you very much!
2012. máj. 4. 23:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a gépemre azt a bluetooth driver-t, de nem akar működni. Mindegy, hogy hova telepítem?
2012. máj. 5. 00:56
 6/6 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag igen, mindegy hova telepíted, viszont nézd meg hogy be van e kapcsolva a bluetooth..

Ezt egy billentyűkombinációval, vagy adott esetben egy kis karra kel ki-be kapcsolni a laptopon...

E gép esetén szerintem a gép elején a billentyűzet előtti oldalon kell lennie egy kétálású kapcsolónak, amit ha eltolsz a másik irányba akkor felvillan a led..

Pontosan nem tudom, mert nem ismerem a típust, csak azt mondom ami a valószínű. Úgyhogy ha hülyeséget írtam, bocsánat érte :)

Viszont!

Fel van telepítve a driver (Illesztőprogram)?

Ez a bluetooth bekapcsolása után az elsődleges (ha még nem lenne feltéve)


A kis kar eltolása általában nem csak a bluetooth, hanem a wifi bekapcsolását is eredményezi (egyben)

Nézd meg majd hoyg mi jön fel az "Új hardver" után :)

2012. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!