Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1gb-os film 2 cd-re írása hogyan?

1gb-os film 2 cd-re írása hogyan?

Figyelt kérdés
van 1gb-os filmem és 2 cd-re szeretném kiírni de nem tudom.

2012. máj. 4. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
kettévágod a filmet és kiírod a darabokat külön külön
2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
WinRaR vagy Total Commander - fájl darabolás...
2012. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A második válasz akkor jó, ha úgy akarod nézni, hogy felmásolod a két lemez tartalmát a gépre és összeilleszted azokat, mert nem lejátszható formátumot kapsz a daraboláskor.


Ha két darab videofájlt akarsz kapni, akkor Virtualdub-ban megnyitod a filmet, és kb. 70%-nál levágod a végét (a video menüben direct stream copy mód legyen). Elmented az első részt, utána visszatöltöd és a 30%-ot megtartva elmented a második felét is. De lehet úgy egyszerűbb, hogy fele-fele arányban megcsinálod, akkor nem kell méregetni, azt úgysem lehet kikerülni hogy két lemezre menjen rá.

2012. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
xd nincs dvd? :D amúgy vagy lekonvertálod más formátumra ami kisebb vagy ketté vágod egyszerűen
2012. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nincs a gépemben dvd író csak cd író.

lehet rosszul tettem fel a kérdést ,azt akartam ebből kihozni,hogy néróval vagy vmi más író programmal megírni ugy,hogy beteszem a cd-t és ráír 700 Mg-t utánna kéri a második cd a folytatáshoz.

erre gondoltam ,ilyen megoldásra,hogy van e ilyen ???

2012. máj. 10. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
hogyne lenne. Csak az a kérdés, hogy nézhető formátumba kerüljön-e rá a film, mert az egy kicsit több melót igényel...
2012. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!