Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Alliance of Valiant Arms...

Alliance of Valiant Arms játékba Gcoin rendelés BOKU-rol sms be csak nekem nem működik?

Figyelt kérdés

1szer rendeltem még tavaly decemberben kis összegben akkor megjött.Aztán idén januárba vagy 2 szert rendeltem,vissza jött a vissza igazoló sms a BOKU tol de se a honlapon,se a játékba nem jött meg 1db Gcoint sem.Februárba,márciusba,is próbáltam 1-1 et de szintén semmi.Ma megint tettem 1 próbát de szintén 0 gcoint.Hála a remek 0 angol tudásomnak fórumra nem tudok írni.


UI.kis összegek voltak és így is ingyenes a játék..de ez akkor is nagy kibaxás.)



#Alliance of Valiant Arms #gcointrendeléshiba
2012. máj. 5. 10:27
 1/1 TTN válasza:

Szia

én is tiszta ideg vagyok emiatt!

4szer rendeltem kisösszegbe g coins és nekem se jött meg egyszerüen érthetetlen mert a boku elfogadta a vásárlást és le is vonta az összeget!

valószinüleg az ijji hibája!

2012. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!