Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az X Gamer Designer pc-től...

Az X Gamer Designer pc-től rendelt már valaki valamilyen hardvert? Mennyire megbízhatóak és hogy működik a garancia ha hibás a termék?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Én igen egy spéci gépet és nagyon jól megy azóta is!! Így a garanciáról nem is kérdeztem még őket de úgy tudom 2év!!!
2012. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődtem, hogy ilyen olcsó.
2012. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

na első nagyon hamar lecsaptál:)

mondom engem is az alacsony árak leptek meg igazán, emiatt egy kicsit gyanús is a dolog..(nem feltételezek senkiről-semmiről se rosszat de nem árt vigyázni:)

megnéztem az említett gtx 460 ha minden igaz a mai árfolyammal számolva 28 valamennyi..

úgy érzem ez a kártya lesz a nyerő-igaz gépem jelenleg nem tudja teljesen kihajtani dehát gondolni kell a későbbi bővítésre is..

mit gondoltok egy chieftec ctg 400-as elbírja ezt? + (athlon 64 x2 proc, 2gb ram)

2012. ápr. 22. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
GTX 460 helyett 6850-et vegyél. Jobb vétel, és igaz, a procid kevés lesz alá, de mindenképp a 6850-et vedd. Jobban jársz:)
2012. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsot, bizony jól meg kell gondolni mire költse a zember a pénzít:)ráadásul én kifejezetten nehezen adom ki..

viszont lehet maradok gtx-nél igaz többet fogyaszt viszont azt olvastam h 6850 sokkal inkább proc függő szóval igen erős proci(pl.amd x6) tudja csak kihajtani belőle a valós képességeit. ráadásul én a belátható jövőben sem hiszem h 4magosnál többre váltanék.

na mindegy azért hátha meggyőztök várom a kommenteket mellette és ellene:)

2012. ápr. 22. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:

"azt olvastam h 6850 sokkal inkább proc függő szóval igen erős proci(pl.amd x6) tudja csak kihajtani belőle a valós képességeit."

Ezt a hardver-teszt.hu-n olvastad?

2012. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen ott olvastam, vagy hülyeség lenne?

mondom még meg lehet győzni ha 6850 több előnnyel rendelkezik..és a konfigom bírja..

2012. ápr. 23. 14:18
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


hardver-teszt.hu

azok anyit se értenek hozá mint te:)

amugy árfolyam? nem magyar forintban vásárolhatsz?

a másik ajánlatom (6850 en kivül ha nem jõt volna le)

hogy ne itt rendelj

biztos találsz alig pár ezerel olcsób helyet de azért már jó sok ideje megbizható oldalt

aban a kérdésben felsoroltam párat

2012. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jaj dehogynem jött le, csak vártam még pár érvet másik mellett.

hát ja engem az egész nem igazán érdekel ezért nem is értek hozzá, ha viszont veszek vmit jó utánajárni.:)

mondjuk már nem aktuális, vettem egy vtx3d 6770-et és eddig tökéletes semmi problem nem volt vele eddig.remélem ezután se. pl witcher 2-t közepes grafra raktam be és tökéletesen vitte ezzel a régi konfiggal.

ez a kártya nekem bőven elég 24-ért vettem, meg mivel gépem még ezt se tudja 100%-ig kihasználni nem kell nagyobb.

egyébként az eredeti kérdésre visszatérve- láttam tegnap vki ugyanezt kérdezte- én nem rendelnék tőlük semmit alig van róluk vmi infó sztem ha baj lenne a rendelt termékkel akkor keresztetvethetnék a garira is ..

2012. máj. 21. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!