Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hiszi minden programról...

Miért hiszi minden programról azt a gépem, hogy Windows Media Player fájl?

Figyelt kérdés

Az asztalon lévő összes program- a Google Chrome-tól kezdve a Paint-ig- valamiért úgy jelenik meg,mint egy Windows Media Player fájl, ha rá kattintok,nem indítja el, csak azt mondja,nem lehet lejátszani.

Csak úgy tudom megnyitni, hogy megnyitom a fájl helyét a mappában, és onnan. Nem tudom, mit állíthattam el,de sürgősen vissza kéne állítanom. Légyszi,segítsetek!


2012. máj. 5. 11:38
 1/3 PapaJoe ***** válasza:

Próbáld meg a következőt!

Jobb klikk a fájlra >>társítás>>Ha a lenyíló ablakban megvan a fájl progija jelöld be.Ha nincs,tallózás és így keresd meg a megfelelő progit!Előtte viszont nézd meg,hogy van e pipa a win media play-naál! Ha van vedd ki.Keress egy filmet pl és ezt add meg a win media playernek.

Érthető?:)

2012. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát,annyira nem. Mármint megcsináltam,hogy a Google Chrome-nál átállítottam alapértelmezett prog.nak a Chrome-ot, de most meg mindenre azt hiszi,hogy az. Tehát ugyanaz a szitu,mint volt a Windows Media Player-nél. Értem én,hogy a pipás résznél van a megoldás kulcsa, de nincs is pipa egyáltalán sehol, amit el tudnék tüntetni... Most mi a teendő?

Ja és köszi a választ. ::)

2012. máj. 6. 20:28
 3/3 PapaJoe ***** válasza:

Sajnálom,hogy nem sikerült!Próbáld meg a visszaállítást !

Egy olyan időpontra amikor még minden szép és jó volt!

2012. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!