Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami magyar ingyenes videó...

Valami magyar ingyenes videó vágó és szerkesztő?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani egy jó videó vágó programot ami magyar és ingyenes?Már felvettem az anyagot jó pár gigabájt és convertálni kellene és zonbelül összevágni a videókat ehhez kellene egy program youtubera menne fel a video ez lenne az első vidim Segítsetek pls

2012. máj. 5. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Format Factory konvertálásra!

Vágásra meg szerintem jó a Windows Movie Maker is !

2012. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a bajom vele hogy win 7-em van és a win 7 az jó csak én vagy nagyon hozzászoktam az xp movie makerre és azért nem tom használni a heteset mellesleg régen csináltam régi osztályfőnökömnek is videot nah mind egy és ahhoz szoktam vagy nem otm deh nekem a hetes nem jön be és a konvertálósat megnézem szóval hangsújozom a movie maker nekem nem jó sajna pedig nanyiszor próbálkoztam vele :(
2012. máj. 5. 21:02
 3/12 A kérdező kommentje:
De a konvertálót köszi nagyon jó szerinted Avi formátum vagy mp4??
2012. máj. 5. 21:09
 4/12 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy ez a kettö a lehető legjobb formátum! :)
2012. máj. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké télleg köszi kezdő vagyok és operatőrnek szeretnék tanulni nem árt ha tudok ilyenekhez :)
2012. máj. 5. 21:31
 6/12 A kérdező kommentje:
És az miért van hogy a konvertálás után sokkal csúnyább a kép??
2012. máj. 5. 21:32
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez így kicsit ronda :(
2012. máj. 5. 21:52
 8/12 A kérdező kommentje:
ez a vidi sztem segítség tessek a link: http://www.youtube.com/watch?v=QzFgCC_eo4U
2012. máj. 5. 22:09
 9/12 anonim ***** válasza:
a bitrátát tedd magasabbra! én 5000-alá sose teszem! főleg ha HD akkor már 10ezer a minimum! ;)
2012. máj. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megint csak kössz én nem a bitrátát állítottam hanem a hozzáadásoknaál beállítottam a hd-t :)
2012. máj. 6. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!