Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért használja mindenki a...

Miért használja mindenki a microsoft office-t?

Figyelt kérdés
Rohadt drága , sok helyet foglala a gépen és még elég vacak is. Ott van a libreoffice ami sokkal jobb. Nem értem. Mindenhol a vacak m.o. van.

2012. máj. 6. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt szoktuk meg, ezt ismerjük. A felhasználók legnagyobb része egy fillért sem fizet érte.
2012. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de azt hogy? Én például 60 naponta újratelepítem , mert a próbaverzió addig tart és az ingyenes. Más megoldás is van?
2012. máj. 6. 22:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, van. Minden programnak létezik kalóz változata.
2012. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az f@sza , vírust nem akarok kapni
2012. máj. 6. 22:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a teljes verziós 2010 microsoft office előre volt telepítve a laptopon szóval nem kellett külön megvennem.
2012. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagy a marketingje, és rengeteg új gépen elő is van telepítve. Mondjuk sztem a mai világban ahol a filmek, zenék, játékok is több gigát (akár több tizet) elfoglalnak, és a merevlemezek is 250-500GB körül vannak, ott nek az office lesz a probléma.


Amúgymeg tényleg az emberek 90%-a ingyen letölti valahonnan.


De egyet nem értek...azt mondod hogy "fújj MS.O." de mégis azt használod Libre helyett..akkor most hol a probléma?

2012. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lindmayer ***** válasza:

tehát én senki vagyok :D

libbreoffice-t használok már egy éve

2012. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jólteszed. Ne utálom a m.office-t csak az a bajom vele , hogy szinte már kötelező használni. Az internet explorerhez tudnám hasonlítani, az is egy nagy hulladék
2012. máj. 7. 08:50
 9/10 legendavagyok01 ***** válasza:

Magyarországon az iskolákban nem szövegszerkesztést meg táblázatkezelést tanítanak, hanem wordöt meg excelt... Az emberek többsége pedig örül, hogy elboldogul a géppel, nemhogy 3 cm-mel arrébb legyen ugyanaz a menüpont.

Nem véletlen, hogy a Tisztaszoftver program megszüntetésének hírére ugrott a Microsoft és lett folytatás, mert továbbra is érdeke, hogy "ms office-zombikat" neveljen a magyar oktatás.

Az igaz, hogy egy átlagfelhasználó lopja az office-t, de a cégek, ahol az ms-zombik dolgoznak, megveszik eredetiben, még így is megéri.

2012. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Libreofficet használok már 2011 óta ( az előtt meg nem volt telepítve irodai programcsomag).

Az informatikaoktatásunknak "köszönhetően" nem is nagyon ismernek mást csak a m$ officet - holott libren kívül még van jó pár alternatíva - ha a vásárolt géppel együtt jutottak hozzá akkor fizettek érte , mert a gép árába bent van az operációs rendszer és az office ára is. Egyébként a legtöbb ember se előbbiért se utóbbiért nem fizet , én m$ terméket se használok , sokkal jobban tetszik a nyílt forráskódú warezmentes "világ".

2015. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!