Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » S. O. S. SEGÍTSÉG, miért...

S. O. S. SEGÍTSÉG, miért nincs hang . Avi formátumban?

Figyelt kérdés

A Camtasia képernyőfelvevővel készített felvételt .camrec és .avi formátumba lehet elmenteni. Ha camrec-be mentem, van hang, de túl nagy méretű lesz, és nagyon sok idő átkonvertálni.

Viszont ha avi-ba mentem, nincs hang, miért?

Vagy nincs esetleg olyan felvevőprogram, ami kisebb méretű videókat csinál (a minőség nem olyan lényeges)?



2012. máj. 7. 00:56
 1/2 legendavagyok01 ***** válasza:
Én Camstudio-t használok mert ingyenes és ami nekem kell azt mind tudja (a Camtasia-t nem használtam még, így passz). Megfelelő kodekekkel szinte bármilyen minőség és jópár formátum beállítható. Én az ffdshow-val használom.
2012. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, valószínűleg nincs hangkodek a gépeden a lejátszáshoz: FFDshow használata ajánlott...
2012. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!