Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a windows 8ról?

Mi a véleményetek a windows 8ról?

Figyelt kérdés
Milyen a felhasználó felülete? Pc-n vagy tablen fog jobban működni?? Ha próbáltátok a próbaverziókat negatív vagy pozitív dolgokat tapasztaltatok vele kapcsolatban??

2012. máj. 7. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Hát szentem olyan érdekfeszítő,Óriási külömbség nem lesz a win 7-nél.A windows 7 az szentem jobb lenne. :D
2012. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
ki lehet már próbálni van belőle customer preview
2012. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáltam és nagyon nem tetszett. A Win7-et még csak-csak megszoktam bár az is tele van fosva a sok csilivilivel, meg lassú, de ha megszokod akkor oké, a nyóc már az a szint mait képtelen lennék megszokni.
2012. máj. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég gyenge (Nagyon instabil)... Amúgy tetszett. A Microsoft felmérése szerint akik kipróbálták, nagy részük nem kedveli a metrót (Én igen). Bár én Desktp-on próbáltam, de Tablet-en azt mondják, hogy "BARÓ!". De még csak készül... Lehet, hogy mire elkészül, teljesen megváltozik... Hisz még ez a CP (consumer preview) még a Béta szinten jár.
2012. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Galvács Lajos válasza:

A windows8 programot én visszacseréltem a jól belevált és megbízható windows7-re.

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá meg fogod tapasztalni te is.

2012. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nemrég próbáltam ki az RP-t. 5 perc után kezdtem kicsit frusztrált lenni, hogy folyton váltani kell az asztal és a Metro között, ha meg akarok nyitni valamit. Ez rohadt sokat ront az általuk hangoztatott "felhasználói élményből". Nekem hiányzik a régi Start menü, mivel nem szoktam sok programot szokásom kitűzni a tálcára és az asztalon is csak a legfontosabbak vannak. Szintén változtattak a kinézetben pl. a sajátgép és az intéző szalagos menüt kapott, amit még meg is lehet szokni. A Metro-s appok egyszerű, monoton dolgokhoz még hasznosak is, a köztük való váltást is meglehet hamar szokni, ha a jövőben az összes alkalmazást erre a felületre erőltetik, akkor hatalmas bukás is lehet belőle. Táblára még beválhat, de asztali gépre összetett, bonyolult munkához, fájlműveletekhez nem ajánlom. Egyelőre én maradok a 7-nél.
2012. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a 7 és az XP sokkal jobb szerintem
2012. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gagyi , nekem egyáltalán nem tetszik , lényegben hasonlít a 7hez de az a gagyiság ami a start menü helyet van az borzasztó ...
2012. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én próbáltam már, szerintem tabletre tökéletes. Asztalira én személy szerint nem tenném fel, mert úgyis csak a desktop részét használnám belőle, az pedig gyakorlatilag a win7. Tableten viszont valószínű szinte csak a metro felületet használnám belőle, szóval oda rendben van. Huzogatással remekül lehet kezelni.


Szerintem, akit beoltottak a windows eddigi felépítésével 10-20 év alatt, az nehezen fogja megszokni, hogy már nem csak a desktop van :).


Ez az én véleményem.

2012. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
állítólag, majd ki lehet kapcsolni a metrót, ha a microsoft ezt nem teszi lehetővé, akkor le töltünk programokat hozzá ;)
2012. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!