Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene? Fontos, fél...

Valaki segítene? Fontos, fél éve ezen cselekesztek és sehogy sem jó. :| (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

USB-n megszereztem a GTA SA-t, viszont fogalmam sincs, hogy kell telepíteni, ugyanis ha arra kattintok ami kivan jelölve (piros négyzet) akkor egyszerűen lefagy a számítógépem...

Ötlet, vagy segítség? Köszönöm..! :)

[link]



2012. máj. 7. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nos az a helyzet, hogy te megkaptad a komplett, telepített játékot. Amit viszont a pendrive-ról akarsz futtatni aminek viszont a sebessége elég lassú ehhez, ergo a fagyás. Csináld meg a játék könyvtárát ahová telepíteni akarod (pl C:/Games/GTA San Andreas) és a képen látható összes fájlt/mappát másold oda. Aztán a gta_sa.exe -ről csinálj egy parancsikont az asztalodra ha akarsz és úgy próbáld elindítani.
2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Így nem lehet egy programot használni. Ahol telepítették, ott a telepítő létrehozta az összes szükséges fájlt, ami más mappákba és a rendszer fájljai közé is bejegyzéseket helyezett el.

Ezekből a helyekből 1 dolgot, a telepítési mappát kimásoltátok, így pedig egyik program sem képes egy másik rendszeren működni, mert hiányzik a többi fájl.


Pont azért van a telepítő (setup), hogy az mindent létrehozzon ott, ahová felrakják. Így ez nem is fog működni, akármit csinálsz, egy normális (telepítő által végrehajtott) telepítést kell csinálni.


Ehhez pedig a telepítőlemezre van szükség.

2012. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. és akkor esetleg internetről nem tudom letölteni? :S
2012. máj. 7. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a torrentem nagyon lassú.. és a crackeléshez sem nagyon értek, ez a gond.. azért kértem el usb-re a GTA-t. :\
2012. máj. 7. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:

A torrent villámgyors, ha jól használják. :)

És ennél jobb alternatívát nem fogsz találni. Főleg nem "Kattints ide a letöltéshez" linkeket. Ez felejtős.

2012. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem, ezt megoldom és köszönöm. de crackelni sem tudok. :|
2012. máj. 7. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
A crackelés nem több mint bizonyos fájlok máshová másolása. Rendszerint a DVD-n amin a játék van, találsz egy Crack vagy hasonló mappát amiből az adott fájlt be kell másolni a játék könyvtárába. Csak bonyolultnak hangzik. :)
2012. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Crack:van a mappa, a "gta San Andreas, abban van mégegy, a "Crack". Ebbe belemész, egyfájl lesz benne, kb.14 mb méretű. Erre jobb gomb, másolás, és a "gta San Andreas" mappába beilleszted, akk sikeres a crackelés, ha megkérdezi, h felülírod-e a meglévő fájlt. Katt az "igen"-re, és megvan. :)
2012. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó korrekt!
2012. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!