Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skyrim, megéri?

Skyrim, megéri?

Figyelt kérdés

Most az Oblivionnal játszom, és nagyon szeretem a játékot, ezért azon gondolkodom, hogy veszek egy skyrimot, de nem igazán tudom eldönteni, hogy megéri-e? Azt várnám el tőle hogy az oblivionhoz hasonlítson, 2 kezes harcmodorral, jobb grafikával és új küldetésekkel. Ez mennyire teljesül?


A másik kérdés az, hogy ahogy láttam ez az északiak területén játszódik, az északiak nem túl barbárok, mert nem nagyon tetszik ha mindenki zúzófegyverekkel van, meg ősember módjára él, sokkal jobban tetszik, ha éles pengék vannak és ókori de csodálatos építmények. Ezzel hogy van a játék???


Az oblivion morrohun magyarítása elrontotta a föld textúráját, ilyen probléma nincs a skyrimnál, mert így a grafika fölösleges így az nem számít előnynek.



2012. máj. 7. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
összedégében a skyrim 1000-szer jobb mint az oblivion am magyarítástól meg nem kell tartanod mert még 1v 1,5 év kb mig kijün
2012. máj. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy kb minden teljesül. Ókori építményeket még nem nagyon láttam, de az Imperialoknak római légiós páncéljuk van. Zúzófegyver meg nem nagyon van, csak warhammer, meg mace, de az kb csak banditáknál van. A küldetések is jók, Végigvittem az összes guildnak a questjeit, a Mage guildé kicsit rövid volt szerintem, a Dark Brotherhoodé szerintem sokkal jobb volt mint az Oblivioné, sorolhatnám még, de röviden elintézem azzal, hogy jobb volt.
2012. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!