Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha felveszek egy játékjelenete...

Ha felveszek egy játékjelenetet Frapsel akkor, hogy tudom átkonvertálni olyan formátumba ami a méretét a felvételnek a töredékévé teszi és melyik formátum az?

Figyelt kérdés
Mivel köztudott, hogy a Fraps sok gigányi nagyságú felvételeket készít, ezért szeretném valami helykímélő formátumba átkonvertálni, amit utána különböző videó szerkesztő programba be tudok rakni, és szerkeszteni azt.
2012. máj. 8. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sony Vegasban válaszd ki az mp4-et, majd a belsőbb beállításokban még ügyeskedj a legjobb minőségért. Kicsit pixeles lesz a kép, de még mindig a legszebb ahhoz képest, mintha sima aviba lementenéd.
2012. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem... Sony Vegassal vegyem fel vagy abban konvertáljam át?
2012. máj. 8. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fent van a Vegas, mert egy sima konvertálásért ne tegyél fel egy komplett videoszerkesztőt...
2012. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szerkesztő azért kell, hogy összevágjam a jeleneteket, hangot tenni alá stb... De a Vegas akkor képes jelentősen lecsökkenteni a Fraps által felvett fájlméretet ha a megfelelő formátumban mentem el?
2012. máj. 8. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, képes rá, ahogy bármelyik pármegás konverter is...
2012. máj. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Format Factory...nem tart semeddig leszedni ... 300 Mb kb.

és van vagy 7 féle formátum és asszem 5 képméret asszem...bár :D

2012. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!