Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 crackelés?

Rajmi97 kérdése:

Win7 crackelés?

Figyelt kérdés
Hogy kell használni a 7loader1.6.1d hogy kell meg crackelni ezzel a win7-et?
2012. máj. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már crackelő kell a win 7-edhez, az már szar. Szedj le egy alapból megcrackelt win 7-et, és tedd újra.
2012. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ez nem olyan égszerű mert én kölcsön kértem egy CD-t és az alapján tetem újra és most lett újrarakva és nem akarom most kezdeni minden előröl. Nem is tudtam hogy kel ilyen hülye termékúlcsos szar. De azt meg nem akarom aktiválni mert nem eredeti CD-ről lett telepítve. Ezért kellet a Crack . Itt egy oldal hogy mit hogy kell de eböl semmit nem értek : [link]
2012. máj. 8. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb!

DAZ Loader legújabb verzió.

[link]

2012. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne kelljen várni:

[link]

2012. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bámulatos, hogy mennyien használnak tört op.rendszert. Azután meg panaszkodnak, hogy összeszednek néhány vírust, majd szépen rákenik a rosszabb esetben szintén crackelt vírusirtóra...
2012. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Daz Loader-t használok és újságkóddal ESET Smar. vírusirtót, két éve nem kellet újratelepíteni és ugyanolyan gyors min az elején. Csak karbantartom Ccleaner-rel...
2012. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi a válaszolóknak, sikerült aktiválnom, működik! :)
2016. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!