Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a win7-el? Bekapcso...

Mi történt a win7-el? Bekapcsolom kéri a jelszót utána meg feketeség, de az egeret tudom mozgatni?

Figyelt kérdés

Szóval reggel bekapcsoltam szépen tölt, kéri a jelszót már a grafikus felületnél utána ahogy jönnie kéne be az asztalnak semmi nem jön be csak a nagy feketeség, de egeret tudok rajta mozgatni. Ez mitől lehet?

Két tippem van, vagy valami vírust szedett össze, vagy az a baja, hogy nem eredeti a win 7 rajta. Már máskor is volt ilyen, hogy ahogy bekapcsoltam bejött egy kis ablak amiben közli. Két választás volt, beszerzés most, vagy döntés később. Egyértelműen mindig arra kattintottam, de ilyenkor utána mindig elment a háttér és fekete volt az egész. De voltak ikonok, tálca minden.


Másik kérdésem: rakhatok rá windows xp-t? az van most jelenleg kéznél, fel tudnám tenni rá, de később a win 7 kéne vissza.

Ha az xp-t rakom rá, ugyanúgy megmarad a D meghajtón a cuccaim? Elég sok minden van, aminek nem kéne eltűnnie.


2012. máj. 9. 12:59
 1/9 anonim válasza:
nem állítottad le rendesen,vagy virust talált,de nem gáz és nem tölti be rendesen várj vele és 30 per alatt betölt majd használd és késöbb az ujbóli bekapcs után rendesen betölt gyorsan.....
2012. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos ez a 30 perc? Ugyan nem tudom, hogy mióta van bekapcsolva (de szerintem már van 30 perc), de még mindig ugyan abban az állapotban van. De várok vele persze.
2012. máj. 9. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:
lejárt a 30 napod vagy le tiltották a aktivátorod
2012. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha újra rakom akkor jó lesz?
2012. máj. 9. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vírus, nem aktiválás, nem frissítés - legalábbis valószínűleg.


Talán újratelepítened sem kell - olvasd végig ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..


ezt anno én kérdeztem, de folyamatosan írtam, hogy mire jutottam. Talán neked is segít.

2012. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebből sajnos nem túl sokat értek... Beraktam egy win7 telepítő CD-t de semmit nem is reagál rá. Ugyan az a helyzet. Nem tudom mi lesz így...
2012. máj. 9. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor bekapcsolod a gépet, nyomogasd az F2, vagy a DEL gombokat, hogy eljuss a BIOS-ba. Itt meg kell keresned a boot-sorrendet, és a CD/DVD-ROM-ot tedd első helyre, utána jöhet a HDD.


Ekkor ha van lemez a DVD-meghajtóban, akkor arról próbál bootolni. Ha tehát a windows dvd van bent, akkor sikerülni is fog neki. Te pedig kiválaszthatod, hogy javító telepítés legyen, újratelepítés, formázással, stb...

2012. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
biztos nem a lejárat miadt van merta haveromnak fél éve van win 7 ulti. rajta csak annyit irt ki ez a win nem eredeti azt csá
2012. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megoldódott köszi.
2012. máj. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!