Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok jó játék felvevő...

Mondanátok jó játék felvevő progit? Olyan kell ami nem képkockákat vesz fel mint a Hypercam. ( Léccives a lentit is olvassátok el! )

Figyelt kérdés
Olyan program érdekel ami játékot vesz fel, de ne FRAPS és ne Bandicam és a CamStudio se legyen mert azok nem úgy veszik fel ahogy kellene. A Fraps és a Bandicam úgy veszi fel mint ha képekből lenne diavetítés..mert az képként veszi fel és nem videóként ( Kb. 1 másodpercenként 1 képet ad be a videóba amit elmentettem). Mondanátok egy olyat ami VIDEÓKÉNT veszi fel a játékokat? azaz minden eggyes másodpercét felveszi és nem képeket vesz fel. ( én nem értek a beállításokhoz szóval ha be kell állítani valamit akkor lécci irjátok le)
2012. máj. 9. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Se egyik se másik és ne is a harmadik. Talán több nincs is. Ha képkockánként veszi fel akkor talán a te géped gyenge nem?? Ha három progi sem jó akkor talán nálad van a hiba...
2012. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"A Fraps és a Bandicam úgy veszi fel mint ha képekből lenne diavetítés..mert az képként veszi fel és nem videóként"- Ez nem a program hibája hanem a gépedé...
2012. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Fraps nélkül is csak 20-25 FPS-t produkál a géped. Ha felteszel egy progit ami fut és még mindent ki is ment a vinyóra akkor az FPS könnyen leugrik 2-5-re is. Ez lehet a gond. Már ne haragudj, de gyenge gépre nem való realtime videórögzítő...
2012. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
aha értem..és ha pl megvan 1 videó és kockákat ad az csak nálam olyan? pl ha youtube ra feltenném a videót ők normálisan látnák vagy ők is úgy ahogy én?
2012. máj. 9. 16:59
 5/16 anonim ***** válasza:
ők is kockásnak látnák.
2012. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja ok..köszi, és ez ellen mit tudok tenni?
2012. máj. 9. 17:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Jobb gép...
2012. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
oks köszi :|
2012. máj. 9. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:
gyenge a gép gondolom azért szaggat a video! olyankor amikor felveszed a vidit játék közben a játék is elkezd szaggatni ugye?
2012. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen..:/
2012. máj. 11. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!